Zorunlu Açıklama

Birkaç Günden Beri İsmim Kullanılarak ve Cep Telefon Numaram Çeşitli Çevrelerce Paylaşılarak Cuma Günü Suriye Başkonsolosluğu Önünde, Protesto İçin Basın Açıklaması Yapılacağı ve Bunun Saadet Partisi Tarafından Gerçekleştirileceği...

 15 Mayıs 2012 , Salı  15:46
Zorunlu Açıklama
Bu yazı Teşkilat bölümü'nde 5.15.2012 tarihinde yayınlandı
Birkaç günden beri ismim kullanılarak ve cep telefon numaram çeşitli çevrelerce paylaşılarak Cuma günü Suriye Başkonsolosluğu önünde, protesto için basın açıklaması yapılacağı ve bunun Saadet Partisi tarafından gerçekleştirileceği, bundan dolayı da katılım için destek talep edildiğine dair bilgiler tarafıma ulaşmaktadır.

Biz Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı olarak daha önce çeşitli defalar, Esad zulmünü protesto etmek ve Suriye’de yaşayan mağdur ve mazlum kardeşlerimizin yanında olduğumuzu ifade eden açıklamalara imza attık.

Söylenti halinde yayıldığı şekliyle Cuma günü bir basın açıklaması programımız yoktur. Böyle bir ihtiyaç hissettiğimiz anda bunun kararını yetkili kurullarımız verir ve uygular.

Hangi maksatla böyle bir söylentinin çıkarıldığını bilmiyoruz ama hiç kimsenin Saadet Partisi’nin bu yönde bir kararı yok iken varmış gibi duyurusunu yapmaya ve bunu söylenti olarak yaymaya hakkı ve yetkisi yoktur.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
  Mustafa KAYA
İl Başkan Yardımcısı / Siyasi İşler Başkanı


Etiketler :


 
Sayfa yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.