Saadet Partisi'nin İzmir Adayı Mehmet Ali Özüdoğru

Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Bayram Sakartepe, Kemalpaşa'da on yıl belediye başkanlığı görevini yürüten Mehmet Ali Özüdoğru'nun, partisinin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

 10 Ocak 2014 , Cuma  13:09
Saadet Partisi'nin İzmir Adayı Mehmet Ali Özüdoğru
Bu yazı Haberler bölümü'nde 1.10.2014 tarihinde yayınlandı

   Saadet Partisi İzmir İl Başkanı Bayram Sakartepe, Kemalpaşa’da on yıl belediye başkanlığı görevini yürüten Mehmet Ali Özüdoğru’nun, partisinin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.
 
    Düzenlediği basın toplantısı ile Saadet Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayını kamuoyuna takdim eden İl Başkanı Sakartepe, Milli Görüş’ün Türkiye’de belediyecilik tarihini kökten değiştirdiğini iddia etti. Bugüne kadar Milli Görüş belediyeciliği ile tanışan yerlerde çağ atlatan hizmetlere imza attıklarını dile getiren Sakartepe, “Bu imkândan İzmir niçin yararlanmasın? Bu nimete İzmir niçin sahip olmasın?” diye sordu. Yarışa ağırlıklarını koyacaklarını belirten Bayram Sakartepe, “İşte bugün burada Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızı açıklayarak bunun ilk adımını atıyoruz. Toplumun sevip saydığı, çalışkan, enerjik ve başarılı bir kişi. Milli Görüş Belediyeciliğini özüne sindirmiş, sindirmekle kalmayıp Türkiye’ye anlatmış isimlerden biri. Adayımız Kemalpaşa’da on yıl efsane belediyecilik yaşatan Mehmet Ali Özüdoğru’dur. Özüdoğru’nun Saadet Partisi Büyükşehir Adayı olması, İzmir’e gösterdiğimiz özenden ve verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır.” şeklinde konuştu. İl Başkanı Sakartepe, Mehmet Ali Özüdoğru’nun idealist kişiliği, büyük projelere imza atan kimliği, halka yakınlığı, yüksek yönetim becerisi ve tecrübesiyle İzmir’e büyük bir ufuk kazandıracağını ve üstün hizmetler yaşatacağını kaydetti.

   Saadet Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Özüdoğru ise, ateşten bir gömlek giydiğini ama bunun hakkını vereceğini söyledi. Belediyeciliğe yabancı olmadığını vurgulayan Özüdoğru, Kemalpaşa’da on yıl destansı hizmetler yaptıklarını bildirdi. Mehmet Ali Özüdoğru, “Bütçeler belediyenin aynasıdır. Biz on yıl boyunca denk bütçe yapan tek belediye olduk. Aynı zamanda bütçeyi aldığımız yerden 400 kat arttıran, bir tek lira borç yapmayan bir belediyecilik sergiledik. Yatırımlara en çok pay ayıran, işçisine rekor düzeyde yüzde 125 zam veren belediye olduk. O zaman arkamızda İzmir Büyükşehir Belediyesi yoktu. Hükümet desteği de yoktu. Arkamızda sadece hak ve halk vardı. Tüm gücümüzü onlardan aldık.” diye konuştu. Bütün partilerin belediye başkan adaylarına çağrı yapan Saadet Partisi Adayı Özüdoğru, “Birbirimize çamur atmayalım, itham etmeyelim. Halkın gönlüne girerek bu seçimi kardeşlik içinde geçirelim. Projelerimiz konuşsun. İzmir’de öyle seviyeli ve kaliteli bir seçim yaşayalım ki, Ankara’dakiler bizi örnek alsın. Kemalpaşa’dan İzmir’e sevgi dolu, hizmet dolu, kalite dolu bir güneş doğmuştur. İzmir’e saadet gelecek, İzmirlinin yüzü gülecek.” ifadelerini kullandı. 


Etiketler :


 
Sayfa yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.