Kayserı Saadetten Kayserı Tıcaret Odasına Zıyaret

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Mahmut Arıkan , Kayseri Ticaret Odası (kto) Başkanı Mahmut Hiçyılmaz'ı Ziyaret Etti.

 14 Ağustos 2013 , Çarşamba  16:48
Kayserı Saadetten Kayserı Tıcaret Odasına Zıyaret
Bu yazı Teşkilat bölümü'nde 8.14.2013 tarihinde yayınlandı
 

Saadet Partisi Kayseri İl Başkanı Mahmut Arıkan , İl yönetiminden Adem EVCİ,Muhammed Ali BAYRAKDAR,Mükremin ÇUHADAR,Abdullah ÖZTÜRK,Mehmet KUMRU ve Abdulvahid YILDIRIM ile birlikte Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Mahmut HICYILMAZ'ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut ARIKAN, Mısır'da son yaşanan olaylarda 100'den fazla insanın sehit oldugunu belirterek, ''Gösteriler, Mısır'ın tamamına yayılmış durumda. Allah, oradaki insanların yardımcısı olsun'' dedi. 
Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan, KTO'ya gecikmeli de olsa bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek, Mahmut Hiçyılmaz ve Yönetim Kurulu'na görevlerinde başarılar diledi. ARIKAN, ''İyinin, doğrunun,faydalının ve hayırlının hakim olması için mücadele vereceksiniz. Cenab-ı Hak bu noktada gücünüzü, kuvvetinizi artırsın. Bizler bu noktada sizlerin tavizsiz bir şekilde çalışacağınıza güveniyoruz. Zor ve veballi bir göreviniz var'' diye konuştu.
Mısır'daki olaylara da değinen ARIKAN, şunları kaydetti:
''Mısır'da bu sabah 100'den fazla insan şehit edilmiştir. Gösteriler, Mısır'ın tamamına yayılmış durumda. Oradaki Müslüman kardeşlerimiz için dua edelim inşallah. Siyonizmin oyununu yalnız güç ve kuvvet sahibi olan Cenab-ı ALLAH başlarına geçirecektir. İnşallah o gün, bugündür  zafer yakındır diyoruz. Cenab-ı ALLAH oradaki insanların yardımcısı olsun inşallah.''
Ziyarette konuşan KTO Başkanı Mahmut HİÇYILMAZDA da, 11 Mayıs'ta yapılan seçimlerle yönetime geldiklerini hatırlatarak, ''11 Mayıs'tan bu yana yeniden yapılanma çalışmamız devam ediyor. Bu süreci tamamladıktan sonra üyelerimizin haklarını, hukuklarını korumak, onların ticaret alanlarını genişletmek, Kayseri ve Türkiye ticaretine katkı sağlamak için çalışacağız. Bundan sonraki süreçte de bu çalışmalarımıza devam edeceğiz'' ifadelerini kullandı.
Mısırdaki olaylara herkesin üzüldüğünü vurgulayan KTO Başkanı Hiçyılmaz, ''Bu coğrafyadaki insanlar niye bu haldeler diye de düşünmekten kendimizi alamıyoruz. Oyuna gelindiği muhakkak ama oyuna gelenler de bizim insanlarımız. Mısır'daki olaylar, diğer yerlerdeki olaylara benzemiyor. Biraz farklılık arz ediyor. O da şu, seçimle iktidara gelmiş olan bir Cumhurbaşkanını al aşağı etmek darbe değildir de nedir, diye düşünüyorum. Buna darbe diyemeyenler, kendilerini demokrat olarak lanse eden insanlar veya ülkeler. Bu ülkeler nasıl oluyor da böyle birz harekete darbedir diyemiyorlar, diye düşündüğüm zaman bir neticeye varamıyorum. Mutlaka kendilerine göre bir sebebi vardır ama o zaman kendilerini demokrat olarak addetmemeleri gerekir diye düşünüyorum'' dedi.


Etiketler :


 
Sayfa yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.