İstanbul Saadet Diye Haykıracak

Saadet Partisi İstanbul Mitingi 4 Haziran Cumartesi Günü Kadıköy'de…

 03 Haziran 2011 , Cuma  14:27
İstanbul Saadet Diye Haykıracak
Bu yazı Teşkilat bölümü'nde 03.06.2011 tarihinde yayınlandı
Bereket Mitingleri adını verdiği seçim gezilerine devam eden Saadet Partisi, 4 Haziran Cumartesi günü dört ilde miting düzenliyor. Genel Başkan Prof. Dr. Mustafa Kamalak 13.00'te İstanbul ve 18.00'de Yalova'da seçmene hitap ederken, GİK Üyesi Fatih Erbakan ise Adıyaman ve Şanlıurfa'da olacak.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer, Saadet Partisi'nin miting organizasyonları konusunda tartışmasız bir numara olduğunu belirtirken tüm İstanbullular'ı da Kadıköy Meydanı'na davet etti.

Miting alanına ulaşım için kiraladıkları teknelerle deniz yolunu da kullanacak olan Saadet Partililer hem Kadıköy Meydanını hınca hınç dolduracaklarına inanıyor hem de il seçim kurulunda yapılan kur’ada Kazlıçeşme Meydanı'nın kendilerine çıkmamasının hüznünü yaşıyorlar.

"Kazlıçeşme Meydanı çıksaydı Hocamızın dizinin dibinde miting yapacaktık" diyen Saadet Partili gençler ise miting duyurularını sosyal medya üzerinden de devam ettiriyorlar.

Kadıköy Mitingi aynı zamanda Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatından sonraki ilk İstanbul mitngi...

Etiketler : 
Sayfa yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.