Haluk Arslan'dan Elazığ Müftüsü Güngör'e Ziyaret

Saadet Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Haluk Arslan Beraberin De Ki Heyet İle Elazığ İl Müftüsü Peyami Güngör'ü Ziyaret Etti.

 13 Aralık 2013 , Cuma  18:34
Haluk Arslan'dan Elazığ Müftüsü Güngör'e Ziyaret
Bu yazı Teşkilat bölümü'nde 12.13.2013 tarihinde yayınlandı

Görüşmede konuşan Arslan, Seçim çalışmalarına resmi kurumları ziyaretle başladıklarını ve Belediyenin diğer resmi kurumlarla olan ilişkilerine büyük önem verdiklerini ifade etti.

Diyanet kurumunun En önemli resmi kurumlardan biri olduğunu ve çok büyük bir görevi ifa ettiğini söyleyen Arslan, iş başına gelindiğinde Diyanet olmak üzere diğer kurumlarla da ilişkilerini daha da güçlendireceklerini belirtti.

Arslan, aynı zamanda Dün Bangladeş yargısı tarafınca İdam edilen Bangladeş Cemaati İslam Genel Sekreteri Abdulkadir Molla’yı da anarak bu idamın İslam Alemine vurulan kara bir leke olduğunu, Abdulkadir Molla’nın  İslam İçin bedel ödeyen, canından vazgeçen büyük bir mücahit olduğunu ifade etti.

Ziyarette daha sonra söz alan Elazığ İl Müftüsü Peyami Güngör ise, Yaklaşan yerel seçimlerin Elazığ ve Ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederek, Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Güngör, Elazığ ve Elazığ Halkı için hayırlı sonuçlar temenni ettiklerini belirterek sözlerini noktaladı.

 
Sayfa yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.