Bursa Saadet'ten Gövde Gösterisi

Seçimlere Kısa Süre Kala Çalışmalarına Hız Veren Saadet Partisi Bursa Milletvekili Adayları, Harmancık, Orhaneli,ve Büyükorhan'da Seçmenlerle Bir Araya Geldi.

 17 Mayıs 2011 , Salı  21:51
Bursa Saadet'ten Gövde Gösterisi
Bu yazı Teşkilat bölümü'nde 5.17.2011 tarihinde yayınlandı
Seçimlere kısa süre kala çalışmalarına hız veren Saadet partisi Bursa milletvekili adayları, Harmancık, Orhaneli,ve Büyükorhan'da seçmenlerle bir araya geldi.
Seçim gezisine Saadet partisi Bursa milletvekili adayları Şevket Kazan ve diğer adaylar tam kadro katılırken Saadet partisi Bursa İl Başkanı Selim Sait Terzioğlu ve Saadet partililer yaklaşık yüz araçlık bir konvoyla dağ ilçelerine çıkarma yaptılar. Saader partisinin uğradığı köy ve mahallelerde vatandaşlar,Saadet partisine ve Şevket Kazan’a büyük ilgi gösterdiler.

VATANDAŞIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ..
Saadet partisi Bursa milletvekili adayı Şevket Kazan, 12 Haziran'daki seçimler için vatandaşlardan destek isteyerek Büyükorhan ve Harmancık’ta konuşma yaptı
Kazan; “Saadet Partisi'nin işçi, köylü, memur ve esnaftan yana politika üreten tek parti olduğunu belirterek 12 haziran’dan sonra inşallah vatandaşımızın yüzünü güldüreceğiz dedi”.
İktidar oldukları dönemde yaptıkları çalışmaları anlatan Saadet Partisi Bursa 1. sıra Milletvekili Şevket Kazan, "1996 yılında Refah-Yol hükümetinin Adalet Bakan'ı olarak görev aldım. Göreve başladıktan bir hafta sonra dönemin müsteşarı yanıma geldi. Bakanlığımızın lojmanına ne zaman taşınacaksınız diye sordu.
Bir süre sonra gittim. Kendisinin de oturduğu 3 katlı tripleks ve çok lüks olan villanın aynı tip olan yandaki villanın da bana tahsisi edildiğini söyledi. Müsteşara benim yıllardır Milletvekilliği yaptım, bu güne kadar devletimin hiçbir lojmanından faydalanmadım ve doğuda görev yapan savcı ve hâkimlerinde kerpiç evlerde oturduklarını hatırlatarak hemen villaların satışını istedim.
Sonuçta 2 tripleks ve 16 dubleks villaların satışından elde edilen parayla 160 lojman alarak ihtiyaç duyulan makamlara tahsis ettik.
Biz hiçbir zaman israf yapmadık. Ben ve çalışma arkadaşlarımın bu konuda vicdanlarımız rahattır."dedi
 
%50 İLE GELİYORUZ
Saadet partisi Bursa İl Başkanı Selim Sait Terzioğlu’da kısa bir konuşma yaparak
Saadet Partisinin yüzde 50 oyla iktidara gelmesi için çalıştıklarını belirterek, “İktidara geldiğimizde ilk işimiz tüm çalışanlara yüzde 50 zam vereceğiz. Sonra sivil anayasa hazırlayacağız ve üniversite harçlarını kaldıracağız. Bunun için halkımızdan yüzde 50 oy istiyoruz”dedi.
 
HALK’A HİZMET HAKKA HİZMETTİR..
 
Milletvekillerinden Gökhan Gerçek’te vatandaşlara konuşma yaparak destek istedi.
Ülkenin sıkıntılı bir dönemden geçtiğini söyleyen Gökhan Gerçek daha şunları kaydetti: Ülkemiz maddi ve manevi sıkıntı içinde. Bu sıkıntıyı bitirecek tek partinin Saadet Partisi olduğunu iddia ediyoruz.
Saadet Partisi’nin ilkesinin “Halka hizmetin Hakka Hizmet” olduğunu söyleyen Gerçek 54.cü ERBAKAN hükümeti döneminde yaptıklarının, yapacaklarının teminatı olduğunu belirterek, AKP iktidarının ülke yönetimini uçuruma götürdüğünü söyledi.
Saadet Partisi’nin baraj sorunu olmadığını söyleyen Gerçek, “SP iktidarında esnafın yüzünü güldüren ekonomik politikalar uygulanacak,İşçiye, memura, Bağ-Kurlu’ya emekliye yüzünü güldürecek ücret artışları sağlanacak, Tarımda kotalar kaldırılacak dedi.
Gökhan Gerçek, bunların hayal olmadığını, iktidarda bulundukları dönemde oluşturulan havuz sistemi ile bunu ıspatladıklarını söyledi.

Etiketler :


 

Haber Resim Galerisi »

Sayfa yükleniyor. Lütfen bekleyiniz.